fbpx

Kas yra atogenetinis paviršiaus apdorojimas?

„ClearFX“ atogenetinė paviršiaus padengimo sistema yra pagrįsta silicio dioksido atogenetine technologija, kuriai būdinga pagerintas atsparumas ir ilgaamžiškumas, lyginant su kitais šiandienėje rinkoje siūlomais apsauginiais nanotechnologiniais produktais.

Skirtingai nei šiuo metu pramonės siūlomos stiklo arba keraminės dangos, kurios ant Jūsų automobilio galutinio dažų sluoksnio sukuria apsauginę plėvelę, „ClearFX“ sistema sukimba po paviršiumi. Ji atkuria pačią paviršiaus struktūrą ultramolekuliniame lygmenyje per gilias, akytas ertmes prasiskverbdama į bet kurio automobilio apdailą. „ClearFX“ užsandarina ir sustiprina Jūsų automobilio dažų struktūrą, padidindama struktūrinį tūrį ir tvirtumą, taip sudarydama viršutinę apsauginę plėvelę. „ClearFX“ garantuoja geriausią Jūsų dažų apsaugą!

Profesionaliai padengiant specializuotoje kontroliuojamoje aplinkoje, kad būtų užtikrinta maksimali kokybė ir efektyvumas, sukietėjusi „ClearFX“ sistemos danga užtikrina didelį vizualų skaidrumą ir spalvų kontrasto intensyvumą. Gautas paviršius sudaro labai blizgų superhidrofobinį ir itin atsparų įbrėžimams apsauginį sluoksnį, kuris išsilaiko ir nenusiplauna daugelį metų.

„ClearFX Exterior“

„ClearFX Exterior“ yra tiesiog pats pažangiausias ir efektyviausias būdas kuo geriau pasirūpinti Jūsų automobilio apdaila. Jūsų automobilio dažams jis suteikia papildomo intensyvumo, taip pat sustiprina pagrindinę struktūrą, tuo padidindamas atsparumą įbrėžimams, ir užtikrina išskirtinį ilgaamžiškumą.

Suderinamas su visomis dažų dangomis, „ClearFX“ Moso kietumo skalėje įvertinta 9 balais. Tai yra kokybės skalė, rodanti paviršiaus atsparumą įbrėžimams. Moso kietumo skalė graduojama nuo 1 iki 10, kur 10 reiškia didžiausią kietumą. Tam, kad būtų aiškiau, ką reiškia „ClearFX“ 9 balų įvertinimas, Moso skalėje 10 balų įvertinimas tenka pačiai kiečiausiai medžiagai gamtoje – deimantui!

Dėl neįtikėtinų „ClearFX“ hidrofobinių savybių sukuriamas išorinis paviršius, kuris yra žymiai atsparesnis kenksmingiems teršalams, tokiems kaip rūgščiam lietui, paukščių išmatoms, pramoninėms iškritoms ir ultravioletiniams (UV) spinduliams. To rezultatas yra žvilgantis ir švarus automobilio blizgesys, kuriuo bus galima mėgautis metų metus.

Ką „ClearFX“ technologija reiškia Jums?

Ypatingą / išskirtinį kietumą.
Mikronų dydžio kristalizuotų dalelių skersinių ryšių struktūra sumažina tarpus akytose ertmėse, žymiai sustiprindama paviršių. Tai reiškia mažiau įbrėžimų ir mažesnį jautrumą pažeidimams.

Galingą apsaugą.
„ClearFX“ sistema sukuria stiprią apsaugą nuo UV spindulių ir aplinkos veiksnių, apsaugodama Jūsų automobilį nuo kenksmingo ir žalojančio kasdienio naudojimo poveikio.

Intensyvų hidrofobiškumą.
Susidarančios didelio tankio polimerų grandinės natūraliai atstumia vandenį ir kristalizuojasi į tobulus geometrinius raštus. Ši struktūra padaro automobilio paviršių nelaidų paprastesnių savybių dalelėms, pavyzdžiui, nešvarumams ir kelio purvui, todėl automobilis ilgiau išlieka švarus.

Briliantinį blizgesį.
„ClearFX“ suteikia ilgai išliekantį blizgesį ir gylio įspūdį, kuris daug metų puoš Jūsų automobilio paviršių spindinčiu grožiu ir išlaikys išvaizdą kaip naują.

„ClearFX“ yra GERESNIS SPRENDIMAS, išsiskiriantis iš kitų technologijų

Kaip „ClearFX“ technologija atrodo palyginus su kitomis?

Kviečiame į RestorFX atstovybę Kaune