fbpx

Kaip atrodo automobilis 10 mėnesių po RestorFx atnaujinimo?

Šis Opel Vectra automobilis buvo atnaujintas prieš daugiau nei 10 mėnesių ir puikiai išsilaikė blizgus. RestorFX technologija yra ilgaamžė, procedūros metu naudojamos medžiagos „prikimba“ prie kebulo dažų, juos išlygindamos ir sutvirtindamos. Todėl, tinkamai prižiūrimas, automobilis dar ilgai atrodo estetiškai.  

Plačiau

NEĮTIKĖTINI KONKURSO LAIMĖTOJOS ĮSPŪDŽIAI

Konkurso laimėtoja Irma savo automobilį Audi A4 įsimylėjo, kaip ji pati sako, iš naujo. Ji laimėjo pilną RestorFX procedūrą – kėbulo, lempų atnaujinimą ir ratų valymą. Procedūros eigoje nieko netikėto nenutiko, nes automobilis buvo lygiai ir kokybiškai nudažytas. Todėl svarbiausia komandai buvo pagilinti ir išryškinti blizgesį bei spalvą. Keli maži iššūkiai buvo stipriai nutrintas bamperio […]

Plačiau

PIRMASIS SUPERCAR MŪSŲ GARAŽE

Į mūsų automobilių estetikos centrą neretai atkeliauja ir prabangūs automobiliai, kuriems reikia PREMIUM priežiūros. Brangių automobilių šeimininkai žino, kad gali pasitikėti RestotFX danga ir drąsiai investuoja į kėbulo išvaizdą.

Plačiau

Kalėdinio konkurso nugalėtojo automobilio kėbulo atnaujinimas! Prieš ir Po bei atsiliepimas!

Prieš visas šventės ir mūsų kontora šiek tiek pažėrė dovanų! Organizavome konkursą (p.s. ačiū už pasisekimą!) ir vienam laimingąjam padovanojome dovanų kuponą #RestorFX automobilio atnaujinimui.

Plačiau

Tęsiame darbus su UAB „Autosabina“

Baltos KIA Sportage padengimas ClearFX keramikine danga.

Plačiau

10 patarimų kaip paruošti automobilį žiemai ir teisingai jį eksplotuoti.

Šaltasis sezonas jau įsibėgėja, todėl keliuose tampa vis pavojingiau. RestorFX komanda su visais vairuotojais dalinasi patarimais, kaip žiemos metu užtikrinti automobilio saugumą.

Plačiau

@Autosabina patikėjo pirmąjį automobilį mums ir štai kokį rezultatą gavome.

Rezultatai nustebino…

Plačiau

Kviečiame į RestorFX atstovybę Kaune